شرکت پارت ویژن، ارائه دهنده خدمات نصب دوربین مداربسته در تهران

دسته بندی آموزش نصب و راه اندازی | | 46 بازدید

نصب دوربین مداربسته در تهران

نصب دوربین مدار بسته از نظر تأمین امنیت مکان های مختلف، اهمیت زیادی دارد. سیستم های نظارتی شامل قسمت های متفاوتی هستند که انواع دوربین های مدار بسته، مهم ترین دستگاه های این سیستم ها به شمار می روند. برای موفقیت در پروژه های نصب سیستم های امنیتی به انواع کابل ها، سوئیچ، سیم، ابزارهای نگهداری کابل روی دیوار و سقف، دستگاه ضبط کننده تصاویر شامل دستگاه DVR و NVR نیاز می باشد.

شرکت های معتبر ارائه دهنده خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران نظیر شرکت پارت ویژن، سری کامل سیستم های نظارتی را با کیفیت بالا و خدمات نصب برای مشتریان عزیز فراهم می نمایند. در اجرای تمام مراحل نصب انواع دوربین های مدار بسته، صرف نظر از مدل دوربین، توجه به نکات اصولی سیم کشی لازم و ضروری است به نحوی که به شدت، تصویربرداری دوربین ها را تحت تأثیر قرار می دهد.

 

خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران شامل چه مواردی است؟

شرکت پارت ویژن افتخار دارد خدمات فروش و نصب دوربین مدار بسته را برای کاربری های مختلف به مشتریان ارائه دهد. این خدمات شامل دوربین مدار بسته آنالوگ، دوربین دید در شب، دوربین مدار بسته دام، بولت، اسپید دام، دوربین صنعتی، دستگاه های DVR و NVR و سایر تجهیزات دیگر می باشد. شاید هنگام مطالعه این مطلب با این سوال مواجه شوید که چرا باید برای نصب دوربین مدار بسته در تهران به پارت ویژن اعتماد کنیم؟ پیشنهاد می کنیم برای یافتن پاسخ سوال خود تا پایان این بحث با ما همراه باشید.

 

خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران در مورد موارد احتیاط برای سیستم های امنیتی چه می گوید؟

خارج از تصور نیست اگر نصب دوربین مدار بسته در تهران با روش های اصولی و از طریق شرکت های معتبر پیگیری شود، مطلوب ترین نتایج را در پی داشته باشد. تجربه و تخصص در کنار یکدیگر موجب اجرای سریع و کارآمد پروژه های نصب دوربین های مدار بسته خواهند شد. در همین راستا توجه به برخی نکات مهم به عنوان هشدارها و موارد احتیاط در مورد دوربین های آنالوگ و دیجیتال اهمیت دارد.

نصب دوربین مدار بسته در تهران

شرکت پارت ویژن به عنوان یک متخصص تأکید دارد برای نصب دوربین مدار بسته در تهران و سایر شهرها، دوربین را به هیچ عنوان تکان ندهید؛ این تجهیزات از قطعات حساس تشکیل شده اند به همین دلیل، نگهداری غیر اصولی آن ها موجب آسیب زدن به دوربین ها خواهد شد.

در نصب دوربین مدار بسته در تهران باید با توجه به موقعیت نصب دوربین ها، منبع تغذیه مناسب انتخاب شود. اتصال مستقیم دوربین به منبع برق شهری، شوک الکتریکی به آن وارد کرده و احتمال سوختن قسمت های حساس آن وجود دارد. این کار را به متخصصان پارت ویژن بسپارید تا ایمنی دستگاه های شما تأمین شود.

نکته ای که در نصب دوربین مدار بسته در تهران و سایر شهرها اهمیت دارد توجه به ساختار درونی دوربین ها است. دوربین مدار بسته دارای یک فن خنک کننده در داخل محفظه خود است؛ در مراحل نصب باید دقت کنید که مسیر حرکت هوا برای فن، مسدود نشود. توجه انتخاب یکی از انواع این دستگاه ها متناسب با شرایط آب و هوایی، به طور مثال، دمای حدود 40 درجه سانتی گراد بالای صفر و تا حدود 45 درجه زیر صفر، محدوده ای است که دوربین های مدار بسته، به ویژه دوربین مدار بسته صنعتی برای عملکرد در آن شرایط، طراحی شده اند.

شاید تا به اینجای بحث، درک کرده باشید که دلیل تأکید ما برای استفاده از خدمات پارت ویژن برای نصب دوربین مدار بسته در تهران چه بوده است؟! اگر هنوز هم تردید دارید، مطالعه قسمت بعدی می تواند تخصص و تجربه این شرکت را برای شما توجیه نماید.

 

برخی از نکات کاربردی برای نصب دوربین مدار بسته در نقاط مختلف

نصب دوربین مدار بسته در تهران

برای نصب دوربین مدار بسته در تهران و سایر شهرها، 6 ضرورت وجود دارد؛ توجه به منبع برق دوربین ها، کابل ها و سیم ها، نصب دوربین مدار بسته، ملزومات VCR، انتقال ویدیویی از طریق شبکه بی سیم و در نهایت، ثبت داده های ویدیویی دیجیتال. مهم ترین نکات قابل توجه در این 6 حوزه را به صورت فهرست گونه در این قسمت عنوان می کنیم:

 • برای نصب دوربین مدار بسته در تهران از منابع برقی تنظیم شده استفاده کنید؛ آستانه منبع تغذیه باید 5% ولتاژ مورد نیاز سیستم باشد.
 • برای منبع تغذیه دوربین ها حداقل 40% فضای کافی در نظر بگیرید تا از افت ولتاژ و افزایش حرارت جلوگیری شود.
 • برای نصب دوربین مدار بسته در تهران در مسیرهای مختلف از کابل هایی با ضخامت مناسب و استاندارد استفاده کنید.
 • فراموش نکنید که کابل هایی که در مسیرهای طولانی نصب می شوند با افت شدید ولتاژ مواجه خواهند شد. این عامل، کیفیت ارسال داده های دیجیتال و تصویرهای ثبت شده توسط دوربین را با نقصان رو به رو می کند.
 • منبع تغذیه دوربین مدار بسته را نباید به صورت مشترک با سایر منابع برقی مانند برق تجهیزات آسانسور، کمپرسورها و ژنراتورها استفاده کرد.
 • در نصب دوربین مدار بسته در تهران در موقعیت های مختلف، کابل های ویدیویی نباید در موازات منابع برق جریان مستقیم نصب شوند.
 • کابل کواکسیال یا RG59 باید حداقل 200 متر برای مدل های رنگی و 300 متر برای مدل سیاه و سفید انتخاب گردد.
 • کابل های مورد نیاز را به صورت مستقیم به دستگاه ها وصل نکنید؛ در موارد لازم از سوئیچ های BNC استفاده کنید.
 • تمام کابل هایی که در فضای بیرونی نصب می شوند باید در برابر تابش نور خورشید و اشعه UV مقاوم باشند.
 • پس از اقدامات فوق، دوربین مدار بسته را نصب کنید. قسمت های مختلف را در جای خود قرار دهید. کابل ها و اتصالات را به دستگاه ها متصل نمایید. در نهایت سعی کنید دوربین مدار بسته و دستگاه های ضبط کننده تصاویر از ارتعاش و لرزش در امان باشند.
 • برای نصب دوربین مدار بسته در تهران به صورت سیستم های مدار بسته تحت شبکه حتماً از اتصالات LAN مناسب و پوشش دهی عالی استفاده کنید.
 • سیستم های انتقال دهنده داده ها تحت شبکه باید به اندازه کافی قوی باشند. در این مورد توجه به تغییرات شرایط آب و هوایی و احتمال بروز نویز، ضرورت دارد.
 • اکنون نوبت به تنظیم دستگاه های DVR و NVR است. پس از اتصال کابل ها، نرم افزار را بر روی رایانه نصب کرده و سیستم های مدار بسته را اجرا کنید. برای ذخیره سازی تصاویر ضبط شده به هارد با فضای کافی نیاز دارید. البته برای انتخاب هارد مناسب حتماً به مشورت با متخصصان نصب دوربین مدار بسته در تهران نیاز خواهید داشت.

 

به نظر می رسد اکنون دیگر به طور کامل توجیه شده اید که خدمات پارت ویژن، بهترین گزینه برای نصب دوربین مدار بسته در تهران است!

تلفن تماس: 02188105405
تلفکس: 88482261 - 88482184 - 88105838 - 88105808

آدرس: تهران-یوسف آباد - خیابان ابن سینا - نبش خیابان نهم - پلاک 6-طبقه 2- واحد 5

مقالات مشابه