شرکت نصب دوربین مداربسته در تهران

دسته بندی آموزش نصب و راه اندازی | | 27 بازدید

نصب دوربین مدار بسته

خدمات نصب دوربین مدار بسته شرکت پارت ویژن به عنوان یکی از شرکت های متخصص، باتجربه و فعال در حوزه فروش، نصب و راه اندازی سیستم های نظارتی و امنیتی، دقیقاً همان چیزی است که کسب و کارها و بسیاری از مشتریان این نوع سیستم ها به دنبال آن هستند. امروزه رشد و توسعه کسب و کارها به ویژه در کلان شهرهایی مانند تهران، امری انکار ناپذیر است؛ چه بسا شرکت های بزرگ و مؤسسه های مالی و اداری که برای تأمین امنیت محیط کار خود به نصب دوربین مدار بسته و سیستم های نظارتی، نیاز مبرم دارند.

مهم ترین دلایلی که مشتریان و شرکت ها را به استفاده از خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران ملزم می کنند، حفاظت از اموال و دارایی های شرکت و تأمین امنیت محل کار است. البته شرکت ها تنها مشتریان شرکت نصب دوربین مدار بسته در تهران نیستند؛ آپارتمان ها، خانه های ویلایی، پارکینگ ها، فروشگاه های تجاری، مراکز تفریحی یا خدمات درمانی و ...، همه به نوعی به نصب دوربین مدار بسته در محل نیاز دارند.

قیمت نصب دوربین مدار بسته در تهران با توجه به نوع کاربری مشتری در محل مورد نظر بستگی دارد. بسیاری از شرکت ها تمایل دارند چند دوربین نظارتی برای کنترل و نظارت بر محیط شرکت در قسمت های مختلف نصب شوند. برای این کار، انواع دوربین مدار بسته دام، بولت، دوربین اسپید دام و یا دوربین های با قابلیت تصویربرداری در شب (دوربین مدار بسته دید در شب)، گزینه های مناسبی هستند.

شرکت نصب دوربین مدار بسته در تهران دقیقاً با دانش و آگاهی بر نیازهای شرکت ها و مدیران، انواع دوربین مدار بسته را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان ارائه می دهند. خدمات مشاوره خرید دوربین مدار بسته، نصب دوربین، راه اندازی سیستم ها و همچنین پشتیبانی مشتریان در صورت بروز عیب یا نقص در عملکرد دوربین ها، سایر خدماتی هستند که شرکت های نصب دوربین مدار بسته به افراد ارائه می دهند.

کیفیت بالای خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران در افزایش اعتماد مشتریان به آن شرکت، نقش بسزایی دارد. شرکت پارت ویژه عقیده دارد آنچه این شرکت را از سایر رقبای خود متمایز ساخته است، توجه به اصلی مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان است. قیمت های رقابتی و استفاده از انواع دوربین مدار بسته با توجه به نیاز یک محل، تخصصی است که پارت ویژن به آن مسلط است. این مجموعه محصولات و خدمات خود را در راستای نصب دوربین مدار بسته در تهران با گارانتی به مشتریان خود تحویل می دهد.

 

مزیت استفاده از خدمات شرکت نصب دوربین مدار بسته در تهران برای شرکت ها چیست؟

نصب دوربین مدار بسته

مؤسسه ها و شرکت های خصوصی، اداره ها و سازمان ها و بخصوص، بانک ها، مشتریان اصلی نصب دوربین مدار بسته هستند. این مکان ها باید از حداکثر امنیت برخوردار باشند. عمده ترین دلیل نصب دوربین  های مدار بسته در این مکان ها، محافظت از اسناد و مدارک مهم اداری و مالی، محافظت از مدارک هویتی افراد، کنترل رفتار کارمندان و مراجعه کنندگان و همچنین بررسی رفتارهای مشکوک و ثبت تمام تصاویر از موقعیت های مختلف است. در این صورت است که اگر حادثه ای یا سرقت در شرکت یا سازمان رخ دهد، با استناد به تصاویری که دوربین های مدار بسته ضبط کرده اند می توان سارقان را ردیابی کرد.

شرکت نصب دوربین مدار بسته در تهران ارائه دهنده خدمات نصب دوربین های مختلف در محل ورودی پارکینگ، دفاتر کار، انبارها، محل درب گاو صندوق، درب ورودی کارمندان و ... می باشد. اینکه از کدام دوربین برای چه محلی استفاده شود، کارشناسان شرکت فروش تجهیزات امنیتی و نظارتی برای مشتریان خود تعیین می کنند.

یکی دیگر از مزایای نصب دوربین مدار بسته در شرکت ها و سازمان ها این است که مدیران می توانند تصاویر ثبت شده توسط دوربین مدار بسته را از طریق اتصالات شبکه به تلفن همراه خود منتقل کنند. انواع دوربین های مدار بسته تحت شبکه با قابلیت اتصال به شبکه LAN و کنترل از راه دور، مهم ترین سیستم های امنیتی برای شرکت ها، کارخانه ها و صنایع هستند.

 

شرکت نصب دوربین مدار بسته در تهران چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد؟

از زمانی که مشتری برای انتخاب و خرید یک دوربین مدار بسته به شرکت نصب دوربین مدار بسته در تهران مراجعه می کند تا آخرین مرحله، یعنی راه اندازی سیستم نظارتی، تحت حمایت و پشتیبانی شرکت قرار دارد. به این ترتیب، خدمات متنوع یک شرکت نصب دوربین مدار بسته شامل مواردی نظیر مشاوره خرید دوربین، فروش، تأمین تجهیزات و لوازم جانبی، بازرسی مکان نصب دوربین ها، نصب و راه اندازی، عیب یابی و تعمیرات می باشند. پارت ویژن افتخار دارد این خدمات را با کیفیت بسیار بالا برای مشتریان عزیز فراهم کرده است.

نصب دوربین مدار بسته

تعیین یک نقشه کلی از محل نصب دوربین های مدار بسته، یکی از وظایف شرکت های فعال در این حوزه است. با در دست داشتن نقشه کامل، کارشناسان نصب دوربین مدار بسته به راحتی می توانند عملیات نصب را بدون اینکه به سایر قسمت های ساختمان آسیب وارد شود، انجام دهند. این کارشناسان دقیقاً می دانند از چه دوربین با چند متر سیم باید استفاده کرد. استفاده از دستگاه ضبط کننده تصاویر و تعیین محل دقیق نصب آن نیز از جمله وظایف نصاب دوربین است.

برخی از شرکت های نصب دوربین مدار بسته در تهران برای اینکه بتوانند محل نصب دوربین ها را بهتر بررسی کنند، قبل از آغاز نصب، کارشناسان خود را به محل اعزام می کنند. این کارشناسان، افراد باتجربه و متخصص هستند که با یک بررسی اجمالی می توانند در مورد بهترین محل نصب دوربین مدار بسته و انواع تجهیزات مورد نیاز، اظهار نظر کنند. در این مورد، نصب دوربین مدار بسته می تواند با عقد قرارداد کار میان شرکت نصاب و مشتری انجام گردد.

 

نصب دوربین مدار بسته در تمام مناطق تهران امکان پذیر است

خوشبختانه شرکت پارت ویژن با داشتن تجربه کاری و کادری متخصص و مجرب، توانسته است فعالیت های خود را در حوزه فروش و نصب دوربین مدار بسته در سراسر تهران بزرگ به مشتریان عزیز ارائه دهد. این شرکت کیفیت تمام محصولات خود را ضمانت می کند. برای نصب و راه اندازی یک سیستم نظارتی ایده آل و کارآمد در محل کار یا محل زندگی خود می توانید از خدمات مشاوره این شرکت استفاده کنید. برای این کار می توانید به وبسایت شرکت پارت ویژن به آدرس www.partvisioncctv.com  مراجعه نمایید.

 

تلفن تماس: 02188105405
تلفکس: 88482261 - 88482184 - 88105838 - 88105808

آدرس: تهران-یوسف آباد - خیابان ابن سینا - نبش خیابان نهم - پلاک 6-طبقه 2- واحد 5

مقالات مشابه