معرفی خدمات نصب دوربین مداربسته در تهران

دسته بندی آموزش نصب و راه اندازی | | 35 بازدید

خدمات نصب دوربین مدار بسته

خدمات نصب دوربین مدار بسته شامل تمامی خدماتی است که شرکت های فعال در این حوزه برای ارائه به مشتریان خود در نظر می گیرند. دوربین های مدار بسته، دستگاه های الکترونیکی هستند که برای نظارت و کنترل مکان های مختلف به کار می روند. سیستم های امنیتی و نظارتی معمولاً از یک یا چند دوربین مدار بسته استفاده می کنند. اینکه در یک مکان باید چند دوربین مدار بسته نصب شود بستگی به اهمیت تأمین امنیت مکان و همچنین نظر کارشناسان نصب دوربین مدار بسته دارد. خدماتی که برای نصب دوربین های امنیتی در مکان های مختلف ارائه می شوند شامل بخش های متفاوت هستند؛ این خدمات از اولین مرحله انتخاب و خرید دوربین های مدار بسته آغاز می شود و تا مرحله پایانی و راه اندازی سیستمهای نظارتی ادامه می یابد.

علاوه بر خدمات نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته در یک محل، سایر خدمات پشتیبانی مشتریان و پشتیبانی سیستم های نظارتی، تعمیر و عیب یابی سیستم جزو خدمات نصب دوربین مدار بسته محسوب می شوند. در این مطلب خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران را به طور کامل تشریح می کنیم.

 

اهمیت استفاده از خدمات نصب دوربین مدار بسته

دوربین های مدار بسته قادر هستند حداکثر امنیت را برای مکان ها و ساکنین ساختمان ها فراهم کنند؛ بنابراین استفاده از خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران و سایر شهرها در مکان هایی نظیر شرکت ها، اداره و سازمان ها، آپارتمان های مسکونی، مراکز فرهنگی و تفریحی، شرکت های بازرگانی، تجاری و کارخانه ها یا صنایع به شدت توصیه می شود. نه تنها خرید دوربین مدار بسته، بلکه نصب و راه اندازی آن به تخصص و تجربه نیاز دارد؛ به همین دلیل افرادی که قصد دارند برای استفاده از خدمات نصب دوربین مدار بسته در محل مورد نظر خود استفاده کنند باید تمام این مراحل را از طریق شرکت‌های متخصص در این زمینه پیگیری نمایند. شرکت پارت ویژن به عنوان یکی از فعالان این حوزه، ارائه دهنده خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران در تمامی مناطق می باشد؛ این شرکت، خدمات و محصولات خود را برای مشتریان در سطح گسترده تأمین کرده است.

 

خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران در مرحله نصب و راه اندازی سیستم های نظارتی

خدمات نصب دوربین مدار بسته

پس از آنکه دوربین مدار بسته، فضای مورد نیاز، لوازم جانبی و سایر دستگاه‌ها برای نصب یک سیستم امنیتی و نظارتی در محل مورد نظر مشتری توسط شرکت تأمین شد، نوبت به نصب و راه اندازی تجهیزات می‌رسد. خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران که توسط شرکت‌های فعال در این حوزه ارائه می‌شوند شامل تمام موارد فوق بوده و تمامی مسیرها در شهر تهران و مکان های مختلف را تحت پوشش قرار می دهد. خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران و سایر شهرها شامل بازرسی مکان نصب دوربین ها، اتصال کابل های برق، اتصال سیم ها و کابل ها به دستگاه ها، راه اندازی دوربین، مراحل تصویربرداری و ضبط تصاویر توسط دوربین و همچنین رفع هرگونه نقص یا عیب های موجود در سیستم می باشند.

خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران و سایر شهرها، دوربین های مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه را تحت پوشش قرار می دهند. تمام تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای نصب سیستم ها از طریق شرکت پارس ویژه قابل تأمین هستند.

 

خدمات نصب دوربین مدار بسته در قسمت تعمیرات و عیب یابی

خدمات نصب دوربین مدار بسته

پس از آنکه مراحل نصب دوربین مدار بسته در محل مورد نظر مشتری با موفقیت به پایان رسید، عملیات تصویربرداری و ضبط تصاویر توسط فرد نصب کننده سیستم نظارتی به دقت کنترل می شود. به مرور زمان ممکن است در هر یک از قسمت های سخت افزاری یا نرم افزاری سیستم های نظارتی مشکلاتی به وجود آید. خدمات نصب دوربین مدار بسته شامل رفع عیب های به وجود آمده در عملکرد دوربین مدار بسته می باشد. هرگونه مشکل یا اختلال در تصویربرداری می تواند کیفیت تصاویر را تحت تأثیر قرار دهد. در این حالت، کارشناسان خدمات نصب دوربین های مدار بسته، مشتریان را پشتیبانی می کنند. این افراد، دوربین ها را از لحاظ وضعیت لنز دوربین، زوم تصویر، زاویه تصویربرداری، حرکت دوربین، شدت سیگنال ها، وضعیت سیم ها و کابل ها، مشکلات مربوط به دستگاه ضبط کننده تصویر و ... بررسی کرده و  منابع ایجاد نویز در اطراف سیم ها و کابل ها و موارد مشابه مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهند.

افرادی که برای ارائه خدمات نصب دوربین مدار بسته به محل اعزام می‌شود و قرار است عملکرد سیستم‌های نظارتی را بررسی کرده و در صورت وجود هر مشکلی آنها را برطرف کنند، باید به خوبی با تمام قسمت های دوربین های مدار بسته و تجهیزات سخت افزاری آشنایی داشته باشد. این افراد باید با قطعات الکترونیکی لنزها، نحوه عملکرد آنها، حسگرهای دوربین مدار بسته، تنظیمات داخلی دوربین، تنظیمات دستگاه ضبط کننده تصاویر، تنظیم سیم ها و کابل ها، بررسی هارد دیسک ها و نصب نرم افزارهای لازم تسلط کامل داشته باشد.

شرکت هایی که در زمینه ارائه این خدمات به مشتریان فعالیت می کنند معمولاً هزینه های مجزایی برای خدمات خود در نظر می‌گیرند. در صورتی که مشتریان برای اولین بار از خدمات نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته استفاده کند مشمول برخی تخفیف ها یا خدمات رایگان از سوی شرکت نصاب خواهند بود.

 

چرا شرکتها باید از خدمات نصب دوربین مدار بسته استفاده کنند

خدمات نصب دوربین مدار بسته

با توجه به اینکه تجهیزات، لوازم و وسایل بسیاری که در شرکتهای تجاری و اداری وجود دارند جزو اموال و دارایی‌های مدیران شرکت ها محسوب می شوند و قطعاً حفاظت از آنها در درجه اول اهمیت قرار دارد، استفاده از خدمات نصب دوربین مدار بسته برای شرکت های بزرگ می تواند به منزله یک عامل حفاظتی و نظارتی محسوب شود. خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران شامل نصب و راه اندازی انواع مدل های این سیستم ها، شامل دوربین های آنالوگ، دوربین بولت، دوربین دام، دوربین های تحت شبکه یا بیسیم، دوربین چشم ماهی و سایر مدل های مشابه می باشد.

شرکتهایی که تمایل دارند از این خدمات استفاده کنند می توانند جهت مشاوره خرید دوربین مدار بسته و همچنین استفاده از خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران در هر یک از مناطق این شهر با شرکت پارت ویژن تماس حاصل نمایند. محصولات و خدمات این شرکت با کیفیت بسیار عالی به مشتریان ارائه می شوند. پس از تماس مشتریان با شرکت، کارشناسان و بازرسان به محل نصب دوربین‌ها اعزام می‌شوند و پس از ارزیابی محیط می توانند نظر خود را در مورد انتخاب مدل دوربین و همچنین تعداد دوربین ها و تجهیزات مورد نیاز ارائه دهند. خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران برای تمام کسب و کارها، مدیران و علاقه‌مندان به تامین امنیت ساختمان ارائه می‌شود.

 

تلفن تماس: 02188105405
تلفکس: 88482261 - 88482184 - 88105838 - 88105808

آدرس: تهران-یوسف آباد - خیابان ابن سینا - نبش خیابان نهم - پلاک 6-طبقه 2- واحد 5

مقالات مشابه