نصب دوربین مدار بسته در تهران برای اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی

دسته بندی آموزش نصب و راه اندازی | | 13 بازدید

نصب دوربین مدار بسته در تهران

یکی از موارد کاربردی سیستم های نظارتی برای کنترل تردد خودروها در سطح شهر تهران و نظارت بر ترافیک شهری و تصادفات، استفاده از خدمات نصب دوربین مدار بسته در کلان شهرهایی همچون تهران می باشد. قیمت نصب دوربین مدار بسته در تهران به پارامترهای متفاوتی بستگی دارد. ارزیابی قیمت دقیق نصب سیستم های نظارتی و امنیتی در سطح شهر در مکان های مختلف بر عهده شرکت های کارفرما و مجری فروش دوربین مدار بسته و خدمات نصب و راه اندازی این سیستم ها می باشد.

اگرچه امور خرید سیستم ها برای نصب در مکان های مختلف شهر تهران بر عهده شهرداری همان منطقه است و باید به تایید مدیران و مسئولان برسد، لذا همکاری با شرکت هایی که در این حوزه فعالیت می کنند می ‌تواند به طور دقیق و صحیح، قیمت نهایی نصب دوربین مدار بسته در تهران در تمام مناطق را گزارش دهد.

نصب دوربین مدار بسته در تهران در تمام خیابان ها، اتوبان ها، محله های فرعی، خیابان های پر رفت و آمد و شلوغ، میدان ها و حتی در ورودی برخی از خیابان های یک طرفه امکان پذیر می باشد. نصب دوربین مدار بسته در شهرهای بزرگ با هدف کنترل ترافیک، رعایت قوانین تردد خودرو توسط رانندگان، کنترل خودروهای با سرعت غیرمجاز، ثبت تخلفات و به طور کلی، نظارت بر اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی در معابر شهری انجام می گیرد.

از طریق نصب دوربین مدار بسته در تهران می توان به طور کامل و جامع بر تردد خودروها نظارت کرد، مسدود بودن یا بروز هر گونه تصادف و حادثه ای را در هر یک از مسیرها کنترل نمود و علاوه بر اینها، می توان اطلاعات کاملی را از سطح شهر جمع آوری کرد. بررسی مسیرهای پرتردد و دارای ترافیک سنگین برای ارائه گزارش های آماری از عبور و مرور در سطح شهر از طریق نصب دوربین مدار بسته در تهران امکان پذیر می باشد. اهمیت این کاربرد، به ویژه در ایام تعطیلات و مناسبت ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

 

مزایای نصب دوربین مدار بسته در تهران برای کنترل خیابان ها و تردد خودروها چیست

نصب دوربین مدار بسته در تهران

اگر سازمان‌هایی که در حوزه تأمین امنیت شهری و اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی فعالیت می کنند از مزیت های نصب دوربین مدار بسته در تهران در معابر شهری و بزرگراه‌ها اطلاع پیدا کنند، در این صورت توجه به قیمت نصب دوربین مدار بسته در تهران را در مرحله پایانی برنامه ریزی خود قرار می دهند؛ چرا که تأمین امنیت مالی و جانی شهروندان در رتبه اول امنیت اداره شهر قرار دارد. استفاده از دوربین های مدار بسته در سیستم های امنیتی برای کنترل عبور و مرور خودروها و همچنین نظارت بر خیابان ها، در حقیقت همین اهداف را دنبال می کند.

نصب دوربین مدار بسته در تهران می‌تواند به فرهنگ سازی صحیح رانندگی کمک زیادی کند. هنگامی که دوربین های مدار بسته در معرض دید رانندگان قرار داشته باشند، به طور ناخودآگاه، آنها را وادار می‌کند به قوانین راهنمایی و رانندگی شهری احترام گذاشته و سرعت مجاز رانندگی در خیابان ها و بزرگراه ها را رعایت کنند. از طرفی دیگر، نصب دوربین مدار بسته در تهران می توانند اطلاعات لحظه ای را در اختیار مجریان قانون قرار دهد؛ اگر سرقتی در یکی از مناطق تهران رخ دهد، از طریق اتصال دوربین ها و تصویر برداری امکان دنبال کردن خودروی سارقان وجود دارد.

با توجه به موارد فوق، نصب دوربین مدار بسته در تهران می‌تواند از بسیاری از حوادث و تصادفات جلوگیری کرده و بازدهی کنترل مسیرهای شهری و تردد خودروها را افزایش دهد.

 

چه عواملی بر قیمت نصب دوربین مدار بسته در تهران تاثیر می گذارد

نصب دوربین مدار بسته در تهران

انتخاب دوربین های مدار بسته برای نصب در معابر شهری، خیابان ها، چهارراه ها، میدان، بزرگراه ها، جاده ها و یا حتی نصب دوربین مدار بسته در کوچه، با توجه به شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی مکان امکان پذیر است. به این عبارت که توجه به شرایط آب و هوایی شهر تهران در فصل های مختلف مانند بارش باران و برف، گرد و غبار، یخبندان و یا افزایش شدید دمای هوا، در انتخاب نوع دوربین مدار بسته که قرار است در خیابان ها نصب شود اهمیت زیادی دارد.

این دوربین های مدار بسته که در خیابان ها و بزرگراه ها نصب می شوند باید دارای بدنه مقاوم در برابر حرارت یا نفوذ رطوبت باشد. معمولاً دوربین های مدار بسته باکس یا جعبه ای برای این کار مناسب هستند. دوربین های گنبدی شکل یا همان دوربین دام یا دوربین مدار بسته اسپید دام که زاویه ۳۶۰ درجه را تحت کنترل قرار می دهد برای نصب در چهارراه ها و کنترل تخلفات خودروها در محدوده وسیع تر مناسب می باشند.

نوع خاصی از دوربین مدار بسته می توانند سرعت خودرو را اندازه گیری کرده و هنگامی که سرعت خودرو از حد مجاز بیشتر شود، وسیله نقلیه را به عنوان یک خودروی متخلف ثبت کند؛ این دوربین ها معمولاً در جاده ها و بزرگراه ها نصب می شوند و زاویه دید وسیعی دارند.

نصب دوربین مدار بسته در تهران

دسته دیگری از دوربین های مدار بسته که برای نصب در شهر تهران مناسب هستند، دوربین های مدار بسته مجهز به حسگرهای عبور از چراغ قرمز می باشند؛ به این معنا که اگر خودرویی از چراغ قرمز عبور کند، حسگرها، تردد خودرو را به عنوان یک تخلف ثبت می کنند. نصب دوربین مدار بسته در تهران در محل تقاطع های که امکان تصادف یا حادثه وجود دارد نیز امکان پذیر است.

با توجه به نکات فوق، قیمت نصب دوربین مدار بسته در تهران به عواملی نظیر مدل دوربین مدار بسته، موقعیت جغرافیایی نصب دوربین، تجهیزات مورد نیاز برای نصب شامل کابل ها و سیم ها، دستگاه تصویر برداری و سیستم های قابل اتصال به شبکه بی سیم و همچنین توجه به پارامترهای نظیر تعداد دوربین مدار بسته و همچنین خدمات نص بستگی دارد.

خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران به شدت می‌تواند تخلفات رانندگان را کاهش دهد. این سیستم ها جزو سیستم های تامین امنیت شهر محسوب می شوند. شرکت هایی که قصد دارند در پروژه های پیمانکاری نصب دوربین مدار بسته در تهران شرکت کنند می توانند تمام پارامترهای فوق را تحت پوشش قرار دهند. شرکت در چنین پروژه هایی به تخصص، دانش فنی و تجربه کافی نیاز دارد.

شرکت پارت ویژن یکی از شرکت های معتبر در زمینه خرید، فروش، نصب و راه اندازی انواع دوربین مدار بسته در شهر تهران در تمام مناطق و ارائه خدمات پشتیبانی مشتریان می باشد. محصولات ارائه شده در شرکت پارت ویژن از لحاظ کیفیت عملکردی، دوام و استحکام، در رتبه بالایی قرار دارند. برای اطلاع از نحوه خرید دوربین مدار بسته و یا بازرسی محل نصب دوربین مدار بسته در تهران می توانید با کارشناسان این شرکت تماس حاصل کنید.

 

 

تلفن تماس: 02188105405
تلفکس: 88482261 - 88482184 - 88105838 - 88105808

آدرس: تهران-یوسف آباد - خیابان ابن سینا - نبش خیابان نهم - پلاک 6-طبقه 2- واحد 5

مقالات مشابه