انواع کابل دوربین مدار بسته

دسته بندی مقالات لوازم جانبی | | 6034 بازدید

انواع کابل دوربین مدار بسته
در دوربین مداربسته برای انتقال تصویر از دوربین به دستگاه dvr احتیاج به کابل می باشد , این کابل انواع مختلفی دارد .

برای انتقال تصویر در دوربین های مدار بسته آنالوگ کابلی که از دوربین به دستگاه dvr متصل می شود به نام کابل کوآکسیال معروف است,این نوع کابل قالبا به صورت آنالوگ دیتا را از دوربین به سمت dvr انتقال می دهد.

در دوربین های مدار بسته تحت شبکه از کابل شبکه استفاده می شود که معمولا cat5 , cat6 هستند , این کابل ها یک عیب بزرگ نسبت به کابل های کوآکسیال دارند و آن این است که در متراژ بالای 100 متر افت سیگنال دارند و احتیاج به تقویت کننده دارند.
کابل های کوآکسیال به چند دسته تقسیم می شوند :
1 :کابل  RG 59
2 :کابل RG 6
3 : کابل RG 11
کابل های RG 59 در متراژهای کم نصب دوربین مدار بسته قابل استفاده می باشند و تا متراژ 300 متر را می توان به صورت مستقیم از آنها در نصب دوربین های مدار بسته استفاده کرد و در بالا تر از این متراژ افت سیگنال در انتقال تصویر از دوربین به دستگاه dvr پیش می آید.
کابلهای RG 6 برای مسافت 500 متر ساخته شده است که تا این متراژ را بدون هیچ مشکلی می تواند انتقال سیگنال دهد و معمولا در پروژه ها از این کابل استفاده می شود .
کابلهای RG 11 از دو کابل بالا قوی تر بوده و متراژی مابین 800 تا 900 متر را بدون افت سیگنال می توانند انتقال دهند. این کابل ها در کارخانه و سوله ها بزرگ قابل استفاده هستند.
جهت قیمت انواع کابلهای دوربین مدار بسته با ما تماس بگیرید.

مقالات مشابه