نصب دوربین مدار بسته AHD

دسته بندی آموزش نصب و راه اندازی | | 2566 بازدید

آموزش نصب دوربین مدار بسته AHD

در این مقاله نصب دوربین مدار بسته AHD آموزش داده می شود. این نکته بسیار مهم است که قبل از نصب دوربین مدار بسته AHD بررسی های لازم را انجام دهید. محل مناسب نصب دوربین مدار بسته AHD را در جایی که نه تنها دید خوبی داشته باشد بلکه از دیگر جهات نیز مناسب باشد انتخاب کنید.


نصب دوربین مدار بسته AHD


1-ابتدا دوربین مدار بسته را در محل مناسب به وسیله پیچ و رول پلاک نصب نموده و از محکم و در دسترس نمودن آن اطمینان حاصل می کنیم.
2-کابل کواکسیال (RG59/RG60) که قبلا بر سر آن فیش BNC متصل شده را به یکی از فیش های دوربین که ورودی فیش BNC می باشد وصل می کنیم. شکل 1


 
3-دوربین مدار بسته AHD دارای 2 فیش است که فیش دیگر آن برق دوربین مداربسته را تامین می کند توسط سیم برق که تا دوربین مدار بسته کشیده شده و سر آن یک فیش نری آداپتوری متصل است به مادگی فیش دوربین مداربسته وصل می کنیم که برق آن تامین شود توجه داشته باشید که از چیدن سیم ها جدا خودداری نمائید. شکل 2


 
4-سر دیگر کابل کواکسیال که دارای فیش BNC از قبل نصب شده است را بر پشت DVC در محل ورودی فیش های BNC وصل می نمایند شکل 3
 


5-سیم برق که برای تامین برق دوربین به همراه کابل کواکسیال آمده را به دو طریق می توان برق دار کرد اول اینکه توسط یک آداپتور 127 و حداقل 2 آمپر برق دوربین مدار بسته  را تامین کنیم یا راه دوم اینکه از طریق منبع تغذیه های موجود در بازار این کار را انجام دهیم.


 

مقالات مشابه